DISCO AS

WSZYSTKO CO DOTYCZY DYSKOTEKI AS.....

Ogłoszenie

LISTOPAD 2007
IMPREZY ROZKRĘCAJĄ DJ WOOGIE, DJ NONAME I DJ PIÓREK
W KAŻDĄ SOBOTĘ OD 21.00.
ZAPRASZAMY

#1 2006-06-27 20:02:46

@monkey@

Member

Zarejestrowany: 2006-06-15
Posty: 19
Punktów :   

Propozycja nie do odrzucenia.

W sobote było lipnie. W niedziele było lipnie. Jeśli nie możecie się lepiej zareklamować niż sobutki bądź lato z radjem to kupcie bombę i rozwalcie tę budę.

Offline

 

#2 2006-06-28 13:05:26

weź pigułke

Member

Zarejestrowany: 2006-06-07
Posty: 41
Punktów :   

Re: Propozycja nie do odrzucenia.

@monkey@ napisał:

W sobote było lipnie. W niedziele było lipnie. Jeśli nie możecie się lepiej zareklamować niż sobutki bądź lato z radjem to kupcie bombę i rozwalcie tę budę.

stary jak ja nie lubie takich burolów ze wsi jak ty , z tego co zauwazylem to to ty taki kozaczek jestes , żelik (2 garscie) na tłusty leb koszulka z leo di caprio "TITANIC" ew "SPICEGIRLS" dżiny obowiązkowo czarne zwęzane marchewy. taki wlasnie kolo jestes i kogo ty oszukujesz ??? tak ci sie nie podoba a tam szybka kobieta lazisz cieciu jebany wkurwilem sie bo nie lubie takich szybka kobieta oryli od pługa jak właśnie TY !! ze taki szybka kobieta madrala jestes , co zdażyłęś dopiero teraz na neta wejść bo szybka kobieta z truskawek uciekłeś ??? założe sie ze coś w tym stylu. jak bys nie byl wieśniakiem ( a nim niestety jesteś) to byś nawet na forum nie wszedł , każdy normalny czlowiek ktoremu cos sie nie podoba to nie zwraca na to to uwagi ale niestety ty ze swoim wiejski akcentem i usposobieniem musisz tu wejsc i wkurwiac ludzi ,i stary nie chodzi o to ze bronie twego okalu czy cos takiego bo nie o to chodzi chodzi o to ZEBY TEPIĆ TAKICH WIEŚNIAKÓW JA TY !!!


Życie jest czasem jak kat dlatego niejeden dobry chlopak wyglada zza krat

Offline

 

#3 2006-06-28 13:07:32

weź pigułke

Member

Zarejestrowany: 2006-06-07
Posty: 41
Punktów :   

Re: Propozycja nie do odrzucenia.

i szkoda że nie ma przeklenstw na tym forum bo moze wtedy by do ciebie dotarlo jaki jestes ...


Życie jest czasem jak kat dlatego niejeden dobry chlopak wyglada zza krat

Offline

 

#4 2006-06-28 13:17:00

Mati

Administrator

2373259
Zarejestrowany: 2006-05-31
Posty: 14
Punktów :   

Re: Propozycja nie do odrzucenia.

Dla nie wtajemniczonych słowo "K.urwa" zostało zastapione "szybka kobieta" w celu zminimalizowania przekleństw. Lecz w 100% zgodze się z "weź pigułke" co do wieśniactwa @monkey@ i radze sie zastanowic co się pisze bo zawsze mozna zostać zbanowanym... @monkey@ więc pilnuj się


Magiczne Miejsce, Magiczni Ludzie... As!!!

Offline

 

#5 2006-06-29 07:07:10

myster04

Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2006-05-30
Posty: 62
Punktów :   
WWW

Re: Propozycja nie do odrzucenia.

DLa mnie jesteś kretynem i kropka-monkey. Jeśli ci się nie podoba to po co przychodzisz... Jeśli ty mieszkasz w budzie to sobie kup bombe i rozwal ją.... Powodzenia mam nadzieje, że bedziesz w środku. I o jednego teoglodyte bedzie mniej.... Nikt z Asa nie bedzie płakał za Tobą...


"Sprawy nie możliwe załatwiam od ręki, a cuda do trzech dni""

Offline

 

#6 2006-08-23 10:00:27

1234

New member

Zarejestrowany: 2006-08-20
Posty: 7
Punktów :   

Re: Propozycja nie do odrzucenia.

KAŻDY MA TROSZKE RACJI

Offline

 

#7 2006-08-23 19:37:00

lolek

New member

Zarejestrowany: 2006-08-23
Posty: 2
Punktów :   

Re: Propozycja nie do odrzucenia.

"16.Nie atakuj bezposrednio autora wypowiedzi, tylko sama wypowiedz jesli sie z nia zupelnie nie zgadzasz " oto jedna z zasad.Smieszne.Administrator od czego jestes?  Bo jesli tylko komus sie cos nie podoba, to od razu go od buraków wyzywa sie  albo od pluga oderwanych albo od kozaczków? pozatym to tez wielu ciekawych rzeczy moze sie to dowiiedziec np ze  wiesniacy na forum wchodza, bo " każdy normalny czlowiek ktoremu cos sie nie podoba to nie zwraca na to to uwagi a" hm... chyba po to jets forum zeby wyeazic swoje zdanie, podyskutowac, admin pieknie pisze ze nie wolno sie obarazac itd itp a to widze ze panuje prawo "kto wiecej uzyje niecenzuralnych slow i swojego chamstwa jest lepszy " mam pytanie do Ciebie , Admin,  co to jest wiescniactwo? bo ja ,jako czlowiek konczycy studia humanistyczne, nie bardzo z Twojej  wypowiedzi mode to wywnioskowac? zauwazylem pewna tendecje na waszym "forum" - jesli ktos cos napisze negatywnego to nie staracie sie tego zalatwic w normalny sposób tylko obrazacie ludzi. pozdrawiam serdecznie, zycze powodzeniaw  zbijaniu kasy na malolatkach naiwnych

Offline

 

#8 2006-08-25 17:00:17

myster04

Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2006-05-30
Posty: 62
Punktów :   
WWW

Re: Propozycja nie do odrzucenia.

lolek napisał:

"16. a to widze ze panuje prawo "kto wiecej uzyje niecenzuralnych slow i swojego chamstwa jest lepszy " mam pytanie do Ciebie , Admin,  co to jest wiescniactwo? bo ja ,jako czlowiek konczycy studia humanistyczne, nie bardzo z Twojej  wypowiedzi mode to wywnioskowac?

WIEŚNIACTWO - to słowa używane potocznie np. jo widzioł, jo broł, Kali chce jeść, jo bym chcioł....( to jest wytłumaczenie dla Pana Humanisty, proszę tego nie stosować w wypowiedziach)

Panie Humanisto to dobrze, że Pan kończy studia, może Pan nauczy przyszłe dzieci sensownych wypowiedzi. Powodzenia z przyszłymi wychowankami. Już rok szkolny. Zbliża się nie ubłaganie......

lolek napisał:

"16.Nie atakuj bezposrednio autora wypowiedzi, tylko sama wypowiedz jesli sie z nia zupelnie nie zgadzasz " oto jedna z zasad.Smieszne.Administrator od czego jestes?  Bo jesli tylko komus sie cos nie podoba, to od razu go od buraków wyzywa sie  albo od pluga oderwanych albo od kozaczków?

To że ktoś wysuwa taką propozycje np" Kupcie bombe i wysadzcie tą bude"

Co może ataki terrorystyczne skierujemy na Asa.......

a na forum to wolną amerykanke zrobimy Panie Humanisto


A co do naszych administratorskich wypowiedzi. Uważam ja je, za bardzo pouczające, a np"że ktoś oderwany jest od pługa" Panie Humanisto to chciałbym zauważyć , że jest to porówanie użyte jako metafora, a nie wieśniactwo. To wszystko zależy od interpretacji danego zdania.

pozdro
Panie humanisto


"Sprawy nie możliwe załatwiam od ręki, a cuda do trzech dni""

Offline

 

#9 2006-08-26 15:19:30

lolek

New member

Zarejestrowany: 2006-08-23
Posty: 2
Punktów :   

Re: Propozycja nie do odrzucenia.

d

Offline

 

#10 2006-08-30 18:56:06

dediars

Member

Zarejestrowany: 2006-05-31
Posty: 16
Punktów :   

Re: Propozycja nie do odrzucenia.

hahahaha ale mam z was ubaw na tym forum masakra:-)))) :-) hahaah

Offline

 

#11 2006-09-06 22:18:30

@monkey@

Member

Zarejestrowany: 2006-06-15
Posty: 19
Punktów :   

Re: Propozycja nie do odrzucenia.

Sory że kogoś uraziłem tą bombą ale chodziło mi głównie o podkreślenie reklamy i co zauważyłem coś się poruszyło, na ulicach różnych miejscowości można zauważyć co raz więcej plakatów asa i do tego coraz to nowe atrakcje związane z tą dyskoteką i o to mi chodziło. Może jeszcze przydało by się nagłośnienie w radiu i darmowe wejściówki. Chciałbym jeszcze poruszyć kwestję nazwy "AS" nie mam do niej nic szczegulnego do zarzucenia ale czy nie zastanawialiście się nad inną nazwą. Ponieważ AS ma juz kilka latek dużo się w nim zmieniło, nazwa ta wydaje mi się zbyt pospolita chyba że się mylę ale czy nie warto się nad tym zastanowić i przy okazji zmienic dyskotekę w klub. A co do wieśniactwa, wypisywanie różnych obelg  na osoby których się zupełnie nie zna może tylko świadczyć o frajerstwie osoby zamieszczającej je.

Offline

 

#12 2006-09-21 20:45:34

aneczka

New member

Zarejestrowany: 2006-09-20
Posty: 3
Punktów :   

Re: Propozycja nie do odrzucenia.

as to wiele widzial, pamietam, moj brat jak mial z 17 lat zaczeli organizowac tam dyskoteki(to bylo jakies 10 lat temu) potem kilka lat przerwy i znow nastały imprezy. Z opwiesci brata wiem ze  jak ona tam poszedl to byl jednym z najmlodszych wtedy, a teraz to coraz mlodsi przychodza( autentyczne-raz przede mna weszla dziewczynka 11letnia!) troche to nie na miejscu jak takie dzieci sa swiadkami jak laska zdejmuje majtki i tanczy przy rurze.  Ale coż pieniadz rzadzi swiatem, i niewazne ile ma sie lat jak sie wchodzi do dyskoteki , wazne by kupic bilet. Poza tym nie jest najgorzej tam.

Offline

 

#13 2006-09-27 21:13:23

Ojoj:)

Member

Zarejestrowany: 2006-06-08
Posty: 23
Punktów :   

Re: Propozycja nie do odrzucenia.

Może i masz racje koleżanko,ale jeśli rodzice pozwalają takim małolatą wychodzić z domu po nocach i robić co chcą to nikt nie ma na to wpływu. Chybasz, że potrafisz coś zmnienić to powiec a może Ci pomoge. Pozdrawiam

Offline

 

#14 2007-09-09 20:15:00

mikrokosmos

New member

Zarejestrowany: 2007-09-09
Posty: 2
Punktów :   

Re: Propozycja nie do odrzucenia.

aaaaaaa jak nie nazywac tego czegos co wy nazywacie dyskoteka lokal?????? miom zdaniem gorzej niz zle

Offline

 

#15 2007-09-24 16:34:14

myster04

Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2006-05-30
Posty: 62
Punktów :   
WWW

Re: Propozycja nie do odrzucenia.

khckouyflyl;gi


"Sprawy nie możliwe załatwiam od ręki, a cuda do trzech dni""

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl