DISCO AS

WSZYSTKO CO DOTYCZY DYSKOTEKI AS.....

Ogłoszenie

LISTOPAD 2007
IMPREZY ROZKRĘCAJĄ DJ WOOGIE, DJ NONAME I DJ PIÓREK
W KAŻDĄ SOBOTĘ OD 21.00.
ZAPRASZAMY

#1 2006-06-08 15:16:00

internat

New member

Zarejestrowany: 2006-06-08
Posty: 9
Punktów :   

ochrona

ochrona to się nadaje do pilnowania dzieci w przedszkolu iiiiiiiiii podrywania dziewczyn ogarneli by sie troszeczke i wzieli za robote

Offline

 

#2 2006-06-08 17:30:04

Ojoj:)

Member

Zarejestrowany: 2006-06-08
Posty: 23
Punktów :   

Re: ochrona

Kiedy Ty byłeś ostatnio w Asie teraz ochrona jest okej!!!

Offline

 

#3 2006-06-08 19:49:03

internat

New member

Zarejestrowany: 2006-06-08
Posty: 9
Punktów :   

Re: ochrona

w poprzednim tygodniu

Offline

 

#4 2006-06-08 20:18:32

Ojoj:)

Member

Zarejestrowany: 2006-06-08
Posty: 23
Punktów :   

Re: ochrona

A czemu uważasz że oni nic nie robią??Mi się wydaje, że porządek jest ostatnio

Offline

 

#5 2006-06-08 20:38:56

internat

New member

Zarejestrowany: 2006-06-08
Posty: 9
Punktów :   

Re: ochrona

zgadzam sie z tobą jako ochrona są zaje... ale zajmują się także tym co do nich nie należy

Offline

 

#6 2006-06-15 23:39:00

@monkey@

Member

Zarejestrowany: 2006-06-15
Posty: 19
Punktów :   

Re: ochrona

popieram

Offline

 

#7 2006-06-18 10:30:10

swir

Member

Zarejestrowany: 2006-06-12
Posty: 27
Punktów :   

Re: ochrona

ochrona jest spoczko a zwlaszcza szef ochrony.

Offline

 

#8 2006-06-20 07:47:04

balus

New member

Zarejestrowany: 2006-06-20
Posty: 1
Punktów :   

Re: ochrona

rzeczywiście ochrona jest spoko ale ich szef to przypomina mi Kojaka (Kodżaka). oczywiście bez obrazy

Offline

 

#9 2006-06-20 16:47:00

klubowicznr1

New member

Zarejestrowany: 2006-06-20
Posty: 7
Punktów :   

Re: ochrona

Kojaka tylko zamiast słuchawki w uchu trzeba mu włożyć lizaka tylko ja mu tego nie zrobie bo wygląda jak trup kojak

Offline

 

#10 2006-06-20 17:58:40

Mati

Administrator

2373259
Zarejestrowany: 2006-05-31
Posty: 14
Punktów :   

Re: ochrona

klubowicznr1 może sam to Darkowi powiesz w oczy ?? czy nie masz jaj i musisz to pisać na forum ?


Magiczne Miejsce, Magiczni Ludzie... As!!!

Offline

 

#11 2006-06-20 23:15:02

swir

Member

Zarejestrowany: 2006-06-12
Posty: 27
Punktów :   

Re: ochrona

no racja powiedzcie mu to w oczy a nie za plecami!!!!!!!!!
tojest naprawde fajny czlowiek wystarczy z nim pogadac.

Offline

 

#12 2006-06-25 10:19:18

bobasek12

New member

Zarejestrowany: 2006-06-25
Posty: 6
Punktów :   

Re: ochrona

Spoko Mati - nie lap cisnienia, mnie byle czym nie mozna obrazic, slyszalem juz o sobie gorsze opinie. Dziekuje wszystkim za opinie te pozytywne jak i te mniej przychylne. Wszystkie je wezme pod uwage. Co do postow balus-a, a w szczegolnosci klubowicznr1 - przykro mi ale taki sie uleglem w nieco gorszych czasach i na swoj wyglad, zapewniam Was, zapracowalem. Klubowicznr1 - od Kojaka roznie sie chocby tym ze ja sie jeszcze jako tako ruszam, a Terry Savallas (Kojak) niestety juz nie (chyba jeszcze przed Twoim wykluciem - bo na przelomie lat 70/80 mu sie zmarlo). Sluchawka to narzedzie pracy i niestety nie moge z niej zrezygnowac. Musze miec bezposredni kontakt nie tylko z ochrona w AS-ie, ale i na innych pobliskich obiektach. A lizaka obiecuje wsadzic w lype jak zdecyduje sie rzucic palenie co niedlugo pewnie nastapi. A teraz powaznie - musze Wam powiedziec ze jestescie naprawce fajna i mila grupa mlodziezy. Pracowalo sie z takim wygibusami co tylko pigula podparta 100 gorzaly, w oczach neony i odrostek 150 cm lapal gule a pozniej probowal siegnac do ponad 2 metrowca, co sie dla niego konczylo z wiadomym skutkiem. W AS-ie jest inaczej. Tu nie ma zblazowanych nowobogackich, ktory nie szanuja innych bo maj pare zlotych. Odnosnie mnie i mojch jak ich nazywam "szturmowcow": glownie ustawiamy nowy obiekt i przechodzimy na inny nowy, ale polubilismy Kube i jego siostre Ole, wiec zostaniemy nieco dluzej mimo ze powinnismy byc gdzie indziej. Mamy takie nastawienie, ze witamy kazdego starego i nowego goscia AS-a, z duza doza zyczliwosci, ale tez mamy pewne zasady, z ktorymi nieliczni juz sie zapoznali. Po pierwsze: Dico AS jest miejscem milej zabawy. Wszelkie zadry i urazy miedzy uczestnikami zostaja za brama. Jezeli odzywaja na sali lub na parkingu - wypadaja nieodwolanie wraz z ich posiadaczami, tam gdzie ich miejsce tj za brame i tylko od stron zalezy czy odbywa sie to na miekko czy tez ze stosowna dolegliwoscia. Uderzenie dziewczyny przez chlopaka, skresla go w naszych oczach na dlugi czas o ile nie calkowicie. (osobiscie brzydze sie damskimi bokserami). Disco AS jest miejscem wolnym od jakiejkolwiek przemocy. Na balety przychodza rozni ludzie (nie tylko zawodnicy wagi ciezkiej) i maja prawo spokojnie sie pobawic za zaplacony bilet. O ile ktos Cie prowokuje, zamiast brac sprawy w swoje rece - podejdz do ktoregos z nas i powiedz, koles albo da sobie luz albo wyjedzie z imprezy z fanfarami. To jest miejsce dla normalnych ludzi, a nie dla oszolomow.

Wracajac do relacji dziewczat z ochrona. Chyba nie wyobrazacie sobie, ze do ochrony podczodzi dziewczyna i o cos pyta a ochroniarz ja olewa. Tego jeszcze nie grali, a gdybym cos takiego zobaczyl napewno wiecej by tu nie przyjechal. Szacunek nalezy sie kazdemu a dziewczynie w szczegolnosci. Dla zazdrosnych mam rade - podejdz i ty i zapytaj co zrobic zeby i do ciebie podchodzily dziewczeta. Napewno nikt Ciebie nie wysmieje i cos Ci poradzi, ale uprzedzam ze zwiazane jest to z codziennym przerzucaniem duzej ilosci kilogramow zelastwa, plywaniem, bieganiem, a i nieco maty lub ringu moze okazac sie konieczne.

Internat napisal: "zajmują się także tym co do nich nie należy" jak sprecyzujesz co miales na mysli to napewno odpowiem i rozwieje Twoje watpliwosci. Ja czegos takiego nie dostrzegam. Staramy sie jak najmniej ingerowac w Wasza prywatnosc i tylko tyle ile jest to konieczne w danej chwili.

Na koniec tego przydlugiego zapewne postu - zapraszam Wszystkich do AS-a, a my postaramy sie zeby bylo milo i bezpiecznie. Gdyby ktos mial pytania do mnie to prosze o posta lub kontakt osobisty na imprezie, jednak uczciwie uprzedzam, ze na niektore pytania nie ma odpowiedzi.

Offline

 

#13 2006-08-31 10:22:52

chłopiec z gitarą

New member

Zarejestrowany: 2006-08-31
Posty: 7
Punktów :   

Re: ochrona

Wg mnie ochrona bardzo dobrze spełnia swoje zadania. Można naprawdę czuć się bezpiecznie. Nie prowokują niepotrzebnych spięć jak to bywa często z naćpanymi w innych lokalach bramkarzami, którzy tylko szukają pretekstu by komuś wpierdolić. Poza tym jeden z nich obiecał mi piwko jak pobije jego rekord na gruszce bokserskiej;) jestem jeszcze młody, może kiedyś podołam:P

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl