DISCO AS

WSZYSTKO CO DOTYCZY DYSKOTEKI AS.....

Ogłoszenie

LISTOPAD 2007
IMPREZY ROZKRĘCAJĄ DJ WOOGIE, DJ NONAME I DJ PIÓREK
W KAŻDĄ SOBOTĘ OD 21.00.
ZAPRASZAMY

  • Index
  •  » ŻALE
  •  » a może by tak bez "ruskiego techno" i disco polo ...

#1 2006-06-07 22:00:05

weź pigułke

Member

Zarejestrowany: 2006-06-07
Posty: 41
Punktów :   

a może by tak bez "ruskiego techno" i disco polo ...

byłem tam wh... razy ale czemu zawsze zdarzy sie jakis kawałek z ruskim tekstem i bardzo wiejskim bitem ... ogólnie muzyka jest taka sobie ale jak sie nawale to zawsze dance jest i o to chodzi ale to disco polo ...  moze czasem troche house'u i minimalu ???


Życie jest czasem jak kat dlatego niejeden dobry chlopak wyglada zza krat

Offline

 

#2 2006-06-08 16:18:30

tomcio

Member

Zarejestrowany: 2006-06-07
Posty: 16
Punktów :   

Re: a może by tak bez "ruskiego techno" i disco polo ...

house w klubie as heheh bardzo smieszne:P zeby chociaz dance leciał to było bo dobrze ..a nie jakies wijskie bity..!!!!puszczajcie normalne nuty np.jak na esce no nie wiem ale nei jakies disco polooo.. ludzie opanujscie sie!@!!

Offline

 

#3 2006-06-08 17:46:11

dediars

Member

Zarejestrowany: 2006-05-31
Posty: 16
Punktów :   

Re: a może by tak bez "ruskiego techno" i disco polo ...

hej :-))) masz cos do disco Polo??????? założe sie że każdy kawałek spiewasz jak schlasz ryja to spróbuj zaspiewac cos z techno cwaniaczku każdy ma swój gust a o gustach sie niedyskutuje więc uszanuj czyjąs prace!!!!!!!!

Offline

 

#4 2006-06-08 20:41:30

internat

New member

Zarejestrowany: 2006-06-08
Posty: 9
Punktów :   

Re: a może by tak bez "ruskiego techno" i disco polo ...

popieram tomcia

Offline

 

#5 2006-06-09 00:21:05

weź pigułke

Member

Zarejestrowany: 2006-06-07
Posty: 41
Punktów :   

Re: a może by tak bez "ruskiego techno" i disco polo ...

moze ty masz klimaty ze jak sie najebiesz po 2 piwach to lecisz do "dj" i krzyczysz zeby disco polo puszczal ... a tak poza tym techno to przede wszystki bit ... i tego sie nie spiewa ... tak po pierwsze a po drugie to taki gust mozna miec na wesele a nie na dyskoteke ...  a tu znowu ten przykład "tomcia" pajaca ktory tak ciagle mowi ze to "warszat samochodowy ew. najlepsza dyskoteka" a tu tak za disco polo sie rwie ... widac jaki ty kozak jestes stary ... wybacz to nie oranie pola na czas jak to w zwoleniu w szkole rolniczej bywa... forum o uprawie buraków ew kartofli to znajdziesz moze na www.oram.pole.prv.pl a taki cfaniaczek ze tak mu sie nic nie podoba ... heheh


Życie jest czasem jak kat dlatego niejeden dobry chlopak wyglada zza krat

Offline

 

#6 2006-06-09 15:46:52

tomcio

Member

Zarejestrowany: 2006-06-07
Posty: 16
Punktów :   

Re: a może by tak bez "ruskiego techno" i disco polo ...

piguła umiesz czytac..chyba napisaałem zeby disco polo nie puszczalii..chyba ty jestes po szkole rolniczej zasrany buraku!

Offline

 

#7 2006-06-09 17:48:15

dediars

Member

Zarejestrowany: 2006-05-31
Posty: 16
Punktów :   

Re: a może by tak bez "ruskiego techno" i disco polo ...

hej ale mnie tu juz denerwujecie piszecie ze as jest taki i nietaki kuzwa to tam niesmigajcie a jak byscie chcieli wiedziec to jak sie spije nielece do dj i niekaże mu puszczac disco polo jak szybka kobieta mac niewiecie to asa niema co porównywac ani do luny lawy czy scenium a tymbardziej wilgi wiadomo ze to sa balety najlepsze ale jest tam zajefajnie to niejest zadna speluna i skoro wam sie niepodoba to zaszyjcie swe tyłki w domu i tyle!!!!!!! wielkie mi cwaniaki sie znalazły... a im powiem teraz do tej osoby co napisała ze sie nieznam na musie kochany kolego  niejestem jakąs dretwą laską mam swe zdanie i wiedz że na baletach to byłam napewno lepszych od Ciebie bo moge porównywac z klubami z pomorza;p wiadomo as jak as każdy znajdzie swój klimat i skoro tam jezdzi to musi mu sie podobac i przestancie tu sapac o jakis bredniach bo az niemoge lookac na te forum z mało kim można tu pogadac i poprzec zdanie!!!!! pozdrowienia dla es ziomów co jako tako swietnie bawia sie w asie:DD:

Offline

 

#8 2006-06-09 18:24:35

AciD

New member

Zarejestrowany: 2006-06-09
Posty: 1
Punktów :   

Re: a może by tak bez "ruskiego techno" i disco polo ...

Weżcie przestańcie z tym disco polo!!! to jest najlepsze na mase!! Ludzie chcą sie bawic przy muzyce techno i jej pochodnym takim jak np. tech-house albo najlepiej acid-techno!!! Macie dobry sprzet denona a nie umiecie go wykorzystac! dj naucz sie robic przejscia bo nie masz pojecia do tego!!! nie to zebym byl chamski ale szkoda kaleczyc taki sprzet!

Offline

 

#9 2006-06-10 15:40:29

weź pigułke

Member

Zarejestrowany: 2006-06-07
Posty: 41
Punktów :   

Re: a może by tak bez "ruskiego techno" i disco polo ...

AciD napisał:

Weżcie przestańcie z tym disco polo!!! to jest najlepsze na mase!! Ludzie chcą sie bawic przy muzyce techno i jej pochodnym takim jak np. tech-house albo najlepiej acid-techno!!! Macie dobry sprzet denona a nie umiecie go wykorzystac! dj naucz sie robic przejscia bo nie masz pojecia do tego!!! nie to zebym byl chamski ale szkoda kaleczyc taki sprzet!

dokładnie AciD dobrze mowisz , sprzecik jest ok ale kto za ninm stoi ... nie mowie o muzyce tylko jej odtwarzaniu , chyba kazdy dj potrafi zrobic przejscie , co o za problem zgrac bity ? a bylo by wtedy duzo sympatyczniej :)ale acid-techo niestety chyba nigdy nie uslyszymy w asie AciD :/szkoda bo tez baaardzo lubie


Życie jest czasem jak kat dlatego niejeden dobry chlopak wyglada zza krat

Offline

 

#10 2006-06-12 14:14:01

swir

Member

Zarejestrowany: 2006-06-12
Posty: 27
Punktów :   

Re: a może by tak bez "ruskiego techno" i disco polo ...

hej.popieram cie "dediars" kazdy ma swoje zdanie i kazdy lubi co innego i wlasnie przy tym niby obciachowym disco polo kazdy sie najlepiej bawi i czy to parami czy samemu i ciekawe dlaczego jak zapodaja disco to wszyccy sie ogladaja za dziewczynami zeby z nimi poswicowac.a ty jestes wielki cwaniak "weź pigułke" i myslisz ze ty blyszczysz po tapsach tez mozna sie swietnie bawic przy kardej muzyce poprostu trzeda umiec sie bawic a nie sie ostukasz i cie prochy niosza na techno a tak naprawde to nie potefisz sie bawic jestes zwykly cwaniakiem w gebie, ja tam nie chwalas sie wcale ale zwiedzilem bardzo dozo clubow i wszedzie sie potrafie bawic nawet i czasen zupelnire na such bez alkocholu i narkowykow i jest ok.a tak pozatym jak chesz sieke to jedz do scenium zwolen a nie sie pucujesz ja tam tez czesto bywalem i nie mowie zenie lubie techno itp bo lubie ale to sie powoli nudzi nawet mozna to zauwazyc po zwoleniu w takim clubie gdzie praktycznie sama sieka jest disco polo np w srode toples i co ty na co kozak jestes?????????

Offline

 

#11 2006-06-12 14:25:46

swir

Member

Zarejestrowany: 2006-06-12
Posty: 27
Punktów :   

Re: a może by tak bez "ruskiego techno" i disco polo ...

A JEDEN ZAL ALE TO DO STRONY BO ZDALA BY SIE MUZYCZKA DO POBIERANIA BO NAPRWWDE NIEKTORE SA FAJNE HITY!!!!!!!!!!!!!

Offline

 

#12 2006-06-12 23:01:35

weź pigułke

Member

Zarejestrowany: 2006-06-07
Posty: 41
Punktów :   

Re: a może by tak bez "ruskiego techno" i disco polo ...

a kto mowi ze moj opis swiadczy o tym czy cos biore ??? to teraz moge i tobie pojechac ze jestes "swir" debil , gudłaj i maciek z klanu ... ja sobie go walnąłem dla brechtu tak jak pewnie i ty swoj ... to jest forum "żale" gdzie kazy mowi (na tym właśnie polega forum) co mu sie nie podoba wiec powiedzialem swoje zdanie, a twoja opinia mi wisi ... a tak poza tym to poczytaj moje posty , czy w ktoryms cos nazekam ? NIE . z tego co widac to ty jestes "zwykłym cwaniakiem w gebie" kozaczku z miodem w uszach ...


Życie jest czasem jak kat dlatego niejeden dobry chlopak wyglada zza krat

Offline

 

#13 2006-06-13 14:35:04

swir

Member

Zarejestrowany: 2006-06-12
Posty: 27
Punktów :   

Re: a może by tak bez "ruskiego techno" i disco polo ...

hehe dobre.  ja tam wcale cwaniak nie jestem i wiem na czym polegas forum tylko mie to denerwuje jak ktos jedzie na disco polo a potem to przy tym szaleje ale bobra niech cie bedzie ja mam swoje zdanie ty masz swoje

Offline

 

#14 2006-06-14 02:05:49

weź pigułke

Member

Zarejestrowany: 2006-06-07
Posty: 41
Punktów :   

Re: a może by tak bez "ruskiego techno" i disco polo ...

jsk bym przy tym szalal to bym chyba nie zaczał forum "moze bez ruskiego techno i disco polo" ... think sometimes "swir" ... albo prosciej "czytaj co ludzie pisza ..."


Życie jest czasem jak kat dlatego niejeden dobry chlopak wyglada zza krat

Offline

 

#15 2006-06-14 23:36:34

Black

New member

Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 7
Punktów :   

Re: a może by tak bez "ruskiego techno" i disco polo ...

weź pigułke napisał:

AciD napisał:

Weżcie przestańcie z tym disco polo!!! to jest najlepsze na mase!! Ludzie chcą sie bawic przy muzyce techno i jej pochodnym takim jak np. tech-house albo najlepiej acid-techno!!! Macie dobry sprzet denona a nie umiecie go wykorzystac! dj naucz sie robic przejscia bo nie masz pojecia do tego!!! nie to zebym byl chamski ale szkoda kaleczyc taki sprzet!

dokładnie AciD dobrze mowisz , sprzecik jest ok ale kto za ninm stoi ... nie mowie o muzyce tylko jej odtwarzaniu , chyba kazdy dj potrafi zrobic przejscie , co o za problem zgrac bity ? a bylo by wtedy duzo sympatyczniej :)ale acid-techo niestety chyba nigdy nie uslyszymy w asie AciD :/szkoda bo tez baaardzo lubie

Zgra bity to nie jest taka prosta sprawa potrzebna jest do tego prktyka, słuch, dobre słuchawki i wyczucie. Co ty Acid mysliz że jak ty staniesz za konsola to tak łatwoci pójdzie?????????? Ni bronie dj-a ale ludzie nie piszcie o tym o czym nie macie pojęcia!!!!!! a co do zrobienie przejscia to zapewniam cię że nie każdy to potrafi. Każde przejscie to cos nowego, to sztuka z dwóch kawałków zrobic jedna calość to istota pracy dj-a a ty mówisz ze kazdy to potrafi...

Offline

 
  • Index
  •  » ŻALE
  •  » a może by tak bez "ruskiego techno" i disco polo ...

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl